Pneuservis

Nabízíme levné pneumatiky pro osobní, dodávkové, van nebo terénní automobily za internetové ceny. Navštivte náš PNEUCENTER a vyberte si pneumatiky, disky a příslušenství od předních světových výrobců z několika cenových kategorií. Zákazník může na místě konzultovat požadované služby přímo se servisním mechanikem a vybrat si z mnoha druhů nabízených pneu. Rádi Vám s výběrem vhodných pneumatik a disků pomůžeme

Náš pneuservis je vybaven pro veškeré druhy vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Nabízíme kvalitní, cenově dostupné komplexní služby výměny pneu. Hledáte-li dostupný pneuservis v Brně, pak se obraťte na nás.

Zanedbatelné není ani naše odborné poradenství při výběru pneumatik. Jinde, hlavně na internetu seženete levnější pneumatiky, ale když si sečtete všechny náklady, včetně montáže zaplatíte víc, možná i za nekvalitní výrobek.

image01_1 image00_1

 

Po předchozí domluvě, jsme schopni si Váš automobil vyzvednout sami a po provedení pneuservisu Vám jej po dohodě přivezeme na určené místo. Touto službou tak můžete ušetřit mnoho času, který potřebujete využít jiným, například pracovním, způsobem. O své zákazníky se staráme do posledního detailu a naší odměnou je právě naprosto spokojený klient.